Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Tentoi të vidhte bagëtitë, arrestohet një person në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

96bbf4b2dc289ff828f7d9c7b1feeb09

Policia ka arrestuar një person në Vlorë, pasi tentoi që të vidhte bagëtitë e një personi tjetër.

Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale F. C., banues në Vlorë.

Njoftimi i policisë:

Arrestohen 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë arrestimi i shtetasit F. C., banues në Vlorë, pasi ka tentuar të vjedhë bagëtitë e një shtetasi.

Nga specialistët e Qarkullimit Rrugor u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Z. A., 40 vjeç, banues në Vlorë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur dhe pa lejen përkatëse.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Më shumë

spot_img
spot_img