Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Tentoi të shtypte me makinë dy persona, Gjykata e Tiranës jep masën për Taulant Mekollarin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka cakatuar masën “arrest me burg” për Taulant Mekollarin, i cili pak ditë më parë pas një konflikti me një person ka tentuar që të shtypë atë dhe bashkëshorten e tij me makinë.

Kujtojmë që ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Migjeni”, në Astir.

Mekollari pas një konflikti me grushte me Glomir Malaj, tentoi të shtypte me makinë atë dhe gruan e tij.

Ishte ndërhyrja e një polici civil, i cili arriti të parandalonte ngjarjen që mund të kishte përfunduar në tragjedi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img