Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tentoi të përdhunonte një 37 vjeçare, rrahu dhe kunatën, arrestohet 45 vjeçari nga Berati (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 45 vjeçar nga Berati është arrestuar në kushtet e flagrancës pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie sekesuale me dhunë me një shtetase tjetër. Në pranga ka rënë Fejzi Qoraj.

Policia bën me dije se ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike dhe ndaj kunatës së tij.

“Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Stacionin e Policisë Poliçan u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Fejzi Qoraj, 45 vjeç, banues në Tërpan, Poliçan, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 37-vjeçare.

Gjithashtu ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj kunatës së tij, shtetases E. Q. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme”, njofton Policia e Beratit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img