Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Tentoi të përdhunonte mbesën, i dashuri i 20-vjeçares merr hak, i pret organin gjential 36-vjeçarit dhe ja hedh derrave

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku xhaxhai tentoi të përdhunonte mbesën e tij, 20-vjeçare.

Sipas raportimeve të bëra nga mediat e huaja 36-vjeçari kishte tentuar të përdhunonte mbesën e tij dhe më pas kushëriri dhe I dashuri I vajzës I kishin prerë organin gjenital burrit dhe më pasi ja kishin hedhur derrave të egër.

Menjëherë policia arrestoi të dashurin dhe kushëririn e 20-vjeçares ndërsa, 36-vjeçari u dërgua në spital me plagë të rënda.

Më shumë
spot_img
spot_img