Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Tentoi të PËRDHUNONTE 20-vjeçaren, flet xhaxhai i 44-vjeçarit: Po piu një gotë raki, atë punë ka

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f2926b8bccde5316f453273a0a564169

Policia e Lushnjes arrestoi një 44-vjeçar ditën e djeshme, pasi tentoi të përdhunonte një 20-vjeçare.

Sipas informacioneve, Besim Hysllari shkoi në shtëpinë e të resë dhe u mundua që të hapte derën me forcë.

Vajza ka arritur të shpëtojë vetëm me një gërvishtje, pasi 44-vjeçari u pikas shpejt nga familjarët e saj.

Banorët e fshatit e njohin si një njeri me probleme, pasi edhe vuan nga sëmundje të shëndetit mendor.

Në një intervistë për “Shqipëria Live”, xhaxhai i 44-vjeçarit Nevruz Hysllari, tha se edhe pjesëtarët e tjerë të familjes janë të sëmurë.

“Ai merr ilaçe, ata janë të gjithë njësoj. Po piu një gotë raki, atë punë ka. Duhet të mos pijë. E kemi mbajtur nën vëzhgim jo vetëm ne, por edhe i gjithë komuniteti. Besimi është në burg që ditën kur bëri atë veprim”,- tha Nevruzi.

Xhaxhai i 44-vjeçares i kërkoi falje familjes së vajzës 20-vjeçare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img