Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Tentoi të përdhunojë një 19-vjeçare, arrestohet shqiptar në Greqi

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në Greqi, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një 19-vjeçare greke.

Bëhet me dije se shqiptari akuzohet për tentativë përdhunimi dhe dëmtim të rrezikshëm trupor ndaj një 19-vjeçareje greke, e cila po trajtohet në një spital në Selanik.

19-vjeçarja një ditë më parë ka denoncuar se një person ka tentuar ta përdhunojë dhe t’i merrte çantën e shpinës.

Autori u arrestua nga policët grekë, shqiptari akuzohet dhe për cënim dinjiteti seksual ndaj një 22-vjeçari.

Më shumë