Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tentoi të kryente marrëdhenie me 13 vjeçaren, Gjykata le në burg policin 63 vjeçar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për efektivin e policisë, Kol Kola  për veprën penale “ngacmim seksual dhe kryerjen e veprave të turpshme me të mitur”.

Sipas prokurorit, nga hetimet e kryera rezulton se 63-vjeçari është fajtor dhe përveç dëshmisë së vajzës, janë marrë edhe pamjet e kamerave të vëzhgimit ku dallohet efektivi i policisë së bashku me 13 vjeçaren duke u futur në banesë.

Disa ditë më parë Kol Kola u arrestua nga Policia në Lezhë pasi ka tentuar të kryerë marrëdhënie seksuale me të miturën.

Punonjësi i policisë ka shfrytëzuar rastin që e mitura ka qenë e pashoqëruar nga persona madhorë, e duke keqpërdorur atributet që i jep detyra funksionale, nëpërmjet mashtrimit se do ta shoqëronte në Komisariatin e Policisë, e ka marrë 13-vjeçaren në një banesë në qytetin e Lezhës, që e kishte në përdorim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img