Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Tentoi të kalonte përmes autostradës, 50-vjeçari përplaset për vdekje nga makina në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aksident me vdekje sërish në autostradën Levan Vlorë.

Një këmbësor ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme, pasi është goditur nga një automjet.

Sipas policisë, këmbësori ka qenë duke kaluar përmes autostradës ku është goditur nga automjeti që s’ka mundur të frenojë pasi ka qenë me shpejtësi.

“Në orën 22:20, në autostradën Levan-Vlorë, një automjet, me drejtues shtetasin Y. Xh., ka aksidentuar një  këmbësor ende të pa identifikuar, rreth 50 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë”, njofton policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img