Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Tentoi të kalojë kufirin me dokumenta false, arrestohet 49-vjeçari kosovar në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi tentoi të kalonte kufurin me dokumenta false.

Sipas njoftimit të uniformave blu shtetasi B.A. banues në Kosovë u kap duke kaluar kufirin me vizë hollandeze e dyshuar e falsifikuar.

Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i Policisë

Vijon puna për goditjen e paligjshmërisë.

Vihen në pranga dy shtetas për vepra të ndryshme penale.

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin B.A., 49 vjeç, banues në Kosovë, pasi në P.K.K.Port – Durrës u kap duke kaluar kufirin me vizë hollandeze e dyshuar e falsifikuar.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Më shumë

spot_img
spot_img