Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Tentoi të grabiste hotelin, bie në pranga 46-vjeçari në Sarandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

cca1540f6a6b78e8c640be0f7f492002

Policia parandaloi një tentativë vjedhjeje në Ksamil të Sarandës .

46-vjeçari me inicialet Dh.P. 46-vjeç po tentonte të grabiste dhomat e hotelit, e cila është në pronësi të shtetasit L.M.

Ai u shoqërua në ambjentet e Komisariatit të Sarandës dhe do të dalë para gjyqit për ‘’vjedhje të mbetur në tentativë’’.


Njoftimi i policisë:

Sarandë, arrestohet nga Policia për “Vjedhje të mbetur në tentativë” shtetasi Dh.P., 46 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i tij u bë pasi ky shtetas ka tentuar të vjedhë dhomat e një hoteli në Ksamil, në pronësi të shtetasit L.M.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img