Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Tentoi të futej në stadium me biletë false, policia arreston tifozin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë dëshirojnë që të jenë pjesë e kësaj finalja të madhe në “Air Albania” mes Romës dhe Feyenoord.

Dëshira e madhe për të qenë pjesë e kësaj ngjarjeje ka bërë që tifozët të falsifikojë edhe biletat.

albsig

spring

Bëhet me dije se Policia ka ndaluar një tifoz para nisjes së takimit mes Romës dhe Feyenoord, pasi ka tentuar të futet në stadium me biletë false.

Ai është identifikuar ngjatë kontrolleve dhe u shoqërua menjëherë nga policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img