Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Tentoi të futej më forcë në apartamentin e këngëtares, 52 vjeçari “në telashe” me policinë, dikush telefonoi…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia mbrëmjen e së shtunës, pasi tentoi të futej me forcë në apartamentin e Taylor Swift në Tribeca.

Një zëdhënës i policisë tha se ata morën një telefonatë nga dikush, ku tregonte se një burrë po përpiqej të futej nga dera e përparme e banesës së këngëtares.

I dyshuari u identifikua si Hanks Johnson, i cili ra në prangat e policisë pas telefonatës.

“Ajo më më ftoi të vija, prandaj shkova atje,” tha ai. “Unë shkova në Franklin St. vetëm për të komunikuar me të në lidhje me prezantimin … dhe kjo është”, u shpreh 52-vjeçari Johnson para se të arrestohej nga policia.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img