Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tentoi të fuste kanabis në burgun e Fushë-Krujës, arrestohet gardiani 28-vjeçar, ja ku e kishte fshehur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b4ea1bd729d5234967382b869a223020

Një efektiv policie në burgun e Fushë-Krujës është arrestuar ditën e sotme.

Polici 28-vjeçar nga Kruja u kap duke tentuar të fuste në burg një sasi kanabisi për të burgosurit.

Gardianit gjatë kontrollit trupor iu gjet 30.8 gram kanabis ndërsa gjatë kontrollit në shtëpi iu gjetën dhe 18 gram të tjera.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img