Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Tentoi të fikë zjarrin, asfiksohet nga tymi dhe ndërron jetë 59-vjeçari në Kavajë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 59-vjeçar në Kavajë ka humbur jetën ditës e sotme për shkak të zjarrit që ka përfshirë pronën e tij.

Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:50 ku dyshohet se shtetasi me ininciale R.P shkoi për të shuar zjarrin, por fatkeqësisht është asfiksuar nga tymi dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:50, ka rënë zjarr në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg, Kryevidh. Dyshohet se duke tentuar të shuaj zjarrin në tokën e tij, është asfiksuar nga tymi dhe për pasojë ka ndëruar jetë shtetasi R. P., 59 vjeç, banues në fshatin Sterbeg, Kryevidh, Kavajë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img