Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Tentoi të bënte ‘spektakël’ por këngëtarja shqiptare rrëzohet keq në skenë (VIDEO-MOMENTI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

aaf61a5638b05791794150ef38fb262f

Reperja e njohur, Doruntina Shala ose siç e njohim të gjithë, Tayna, ditën e djeshme ka mbajtur një koncert në Gjermani.

 

Këngëtarja gjithmonë mahnit me performancat e saj të shkëlqyera në skenë por, duket se kjo në Gjermani nuk ka rezultuar kështu. Tayna ka përjetuar një moment të sikletshëm kur është rrëzuar në skenë.

Në video jepet momenti kur këngëtarja është duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet  e këngës ‘Bye,Bye’ ndërsa ka rrëshkitur dhe është rrëzuar.

Kujtojmë që Tayna kohët e fundit ka publikuar këngën me Mozzik ‘Dhe ti’ që ka pasur me mijëra klikime dhe është bërë hit.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img