Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Tentoi të arratiset nga burgu, shqiptari rrëzohet nga muri i lartë

spot_img

Lajme të ngjashëm

4c0cb17f3c71244bff5ebbd7343fa8f3

Ka dështuar tentativa për t’u arratisur e një shqiptari në burgun e Korneuburg të Austrisë. Mediat vendase raportojnë se shqiptari është hedhur nga një mur 6 metra i lartë, e për pasojë ka pësuar dëmtime të shumta në trup.

Ai ishte dënuar për vjedhje dhe ndonëse kishte vetëm 6 muaj burg ende për shlyer, ka ndërmarrë veprimin ekstrem. Si pasojë e rrëzimit në tokë, shqiptari ka thyer disa koçka dhe është transportuar me helikopter drejt spitalit. 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img