Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Tentoi të arratisej por “i doli huq”, kapet me 17 kg kokainë shqiptari në Itali, u përplas me dy makina dhe mjeti u kthye përmbys

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap në flagrancë me 17 kg kokainë.

Sipas medieve italiane, ai po udhëtonte me një automjet pranë Via Larga dhe tentoi të arratisej pasi kuptoi se po ndiqej nga policia, por që në një moment pësoi aksident dhe u arrestua më pas nga policia e Bolonjës Shqiptari tërhoqi vëmendjen e policisë pasi mjeti me të cilin po udhëtonte rezultonte pa targa.

albsig

Pasi hyri në ambientet e qendrës tregtare, ai u përplas me dy makina, duke humbur kontrollin e automjetit dhe duke u përmbysur në rrugë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img