Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

Tentoi të arratisej nga port i Vlorës, arrestohet 34-vjeçarin që listonte disa vepra penale (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Polica e Kufirit në qytetin e Vlorës, ka arrestuar ditën e sotme një person të shpallura në kërkim për disa vepra penale.

Në prangat e Policisë Vlorë, ka rënë Klodia Pashon 34 vjeç, i cili fillimisht është ndaluar pasi po përpiqej të kalonte në mënyrë të paligjshme telin rrethues të portit.

Pasho është dënuar nga Gjykata e Apelit në Vlorë me 5 vite burg për veprën penale “Vjedhja me Dhunë”. Pas kontrollit të bërë nga blutë e qytetit bregdetar, Pashko jo vetëm që rezultoi i dënuar, por ishte i shpallur në kërkim edhe për veprën penale, “Falsifikimi i monedhave” si dhe vjedhjen me anë të mashtrimit të një motori uji i në pronësi të J.B.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img