Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Tentoi t’i shpëtonte policisë, kapet shqiptari me kokainë dhe marijuanë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ai u pikas në stacionin e Mestres teksa hynte dhe dilte nga një makinë. Kur kuptoi që po ndiqej nga policia, B.E. shtoi shpejtësinë për t’i shpëtuar ndjekjes nga policia. Në fund, ai u ndalua dhe kontrollit të banesës së tij iu gjet sasia e drogës e paketuar si dhe shuma 2500 euro. Policia dyshon se ai është koka kryesore e këtij rrjeti të shpërndarjes së drogës.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img