Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Tentoi t’i jepte rryshfet policit, arrestohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vihet në pranga 28 vjeçari pasi u mundua t’i japë rryshfet efektivave blu. Policia e Tiranës në njoftimin e saj tha se shtetasi, Lindor Ahmetaj ka bërë një parakalim të gabuar dhe pas ndalimit nga ana e efektivave, ai është munduar t’i  shmangë ata duke i ofruar  një rryshfet prej 500 lekësh . Arrestimi në flagrancë për shtetasin, Lindor Mersin Ahmetaj nga seksioni kundër korrupsionit, në rrugën e Dibrës duke drejtuar automjetin e tij “Mercedez Benz” me targa “AA 226 CY.” 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img