Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Tentohet të futet kanabis përmes atleteve në burgun e Dubravës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa oficerë kanë parndaluar futjen e një sasie droge në burgun e Dubravës, në Kosovë

Sipas njoftimit të bërë për medie, gjatë kontrollit të një pakoje të ardhur për një të burgosur, është gjetur një sasi kanabisi i grirë brenda në një palë atletë sportive.

“I burgosuri ndaj të cilit ka qenë e dedikuar pakoja për të është veçuar dhe ndaj tij është iniciuar procedurë disiplinore. Lidhur me rastin është njoftuar edhe policia e Kosovës”, thuhet në njoftim.

242289165 1058276201614797 3555185013586983683 n 1 640x480 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img