Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Tentativë vrasje, armë pa leje dhe kanosje, arrestohen 2 persona, 2 të tjerë në kërkim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Materialet proceduriale i’u kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprat penale “Kanosja” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”, parashkuar nga Nenet 84-25 dhe 278 të Kodit Penal në ngarkim të shtetasve Erland Markola dhe Amarildo Koçeku. Për vprat penale “Tentativë vrasje në bashkëpunim” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”.

Më shumë


spot_img
spot_img