Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Tensionohet situata në Surrel, kreu i FRPD dhe deputetja e LSI përfundojnë në komisariat (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tensionohet situata në Surrel aty ku të rinjtë e FRPD dhe LRI kanë shkuar për të protestuar ndaj kryeministrit Edi Rama.

Dy të rinjtë, shoqëruar nga aktivistë të shumtë të forumeve respektive, simbolikisht kanë vendosur trahun në rrugën ku kalon kryeministri për të shkuar në shtëpinë e tij.

Pas disa momentesh ka ndërhyrë policia e cila ka shoqëruar në komisariat kreun e FRPD Belind Këlliçi dhe deputeten e LSI Floida Kërpaçi.

Ata tashmë ndodhen në komisariatin numër 4 të Tiranës.

 

Më shumë
spot_img
spot_img