Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Tensionet në komisionin e Medias, reagon Rama: Do u japim leje te SHQUP-i për Kullën e Sporteve…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reagon kryeministri Rama pas tensioneve të ndodhura paraditen e sotme në komisionin e Medias, mes deputetëve demokratë dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Rama i quan deputetët demokratë të zbrazur mendërisht dhe politikisht, dhe me ironi thotë se do u japë leje ndërtimi SHQUP-i për Kullën e Sporteve Trup me Trup.

“Një parti e zbrazur mendërisht e politikisht(se shpirtërisht ka firuar me kohë),por e angazhuar fizikisht e ka kthyer debatin parlamentar në një teatër gjuhësh e gjymtyrësh të dhunshme! Pse mos u japim një leje ndërtimi tek SHQUPi për Kullën e Sporteve Trup me Trup?”– shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img