Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Tensione te Selia Blu, protestuesit e Berishës ofendojnë në drejtim të Bashës që ndodhet në zyrë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tensione para Selisë Blu, ku ka nisur grumbullimi i qytetarëve që pritet të protestojnë sot kundër vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Tiranë.

Mbështetësit e thirrur nga Sali Berisha, i cili e thirri këtë protestë, kanë shpërthyer në fyerje dhe ofendime në drejtim në Lulzim Bashës.

Situata mesa duket është tensionuar kur ata kanë mësuar se Basha ndodhet brenda ambienteve të selisë.

“Dil jashtë, o kur*ë, o pe*era*t!”, kanë qenë disa nga thirrjet që janë dëgjuar në oborrin e selisë blu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img