Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Tensione të larta në mbledhjen e PD, qëllohet me SHPULLË Ervin Salianji

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Partinë Demokratike është duke u zhvilluar në këto momente një mbledhje për atë që Lulzim Basha e ka quajtur “analizë të thellë” për rezultatin në zgjedhjet e 6 marsit.

Bëhet me dije se kjo mbledhje është duke u zhvilluar me tensione të mëdha. Mësohet se ka pasur një situatë të tensionuar mes Ervin Salianjit dhe kreut të PD, Lulzim Basha. Gjithashtu Salianji ka debatuar ashpër dhe me Oriola Pamburi.

Burime për media thonë se një mbështetëse e Bashës, që ka qenë pjesë në mbledhje e deputetëve të PD, ka gjuajtur me shpullë Salianjin. Është dashur ndërhyrja e disa personave të tjerë për të qetësuar situatën.

Më shumë
spot_img
spot_img