Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Tension mes tifozëve, hollandezët tentojnë të “çajnë” kordonin e policisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është parandaluar një tjetër përplasje mes tifozëve hollandezë dhe atyre italianë.

Bëhet me dije se dy tifozë të Feynoord kanë tetntuar që të çajnë kordonin e policisë dhe të konfrontohen me kundërshtarët, por që është parandaluar nga policia.

albsig

spring

Momentalisht situata duket e qetë ndërsa ka mbërritur edhe ekipi i Romës në stadium, ku janë pritur me emocione nga tifozët.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme pati përplasje të dhunshme, ku u thyen dyqane dhe mbetën të plagosur disa efektivë të policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img