Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Tension dhe të shara, përplasen keq deputeti me Kryeinspektorin në Jalë: Je hajdut, të njoh mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përkeqësohet situata në Jalë, pas vendimit të IKMT për prishjen e 9 objekteve pa leje kryesisht biznese.

Banorët e kanë kundërshtuar me forcë këtë vendim por IKMT ka vazhduar punën, edhe pas përplasjeve të shumta me qytetarët.

Momentalisht në vendngjarje ndodhet edhe deputeti demokrat Agron Shehaj i cili është përplasur me Kryeinspektorin e IKMT Vlorë, Fatmir Meta.

Debati i tyre ka degraduar edhe në ofendime.

Shehaj: Ku e ke vendimin e prishjes o hajdut?

Kryeinspektori-Shehajt: Je hajdut, të njoh mirë. Jeni hajdutë brez pas brezi

Shehaj: Rama e do për vete dhe oligarkët bregdetin

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img