Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Tenori i njohur i dërgon ‘kartolinë’ Mirela Kumbaros: Shkofsh e mos u kthefsh fare

Lajme të ngjashëm

Se di sa do vazhdoje ky gezim por te pakten kemi rast per tiu gezuar vitit te ri deri me 7 Janar!

Ja mesazhi qe me dergoi inbox nje artist i madh i operas, arsyeja pse une ndjeje te njejten gje:

Me ne fund nje lajm i mire per ne …qe sakrifikuam…per te lene gjurme ne artin tone operistik…po qe sna e diten e sna vlersuan..po vlersojn e do vlersojn pseudo artistet dhe mirimangat si puna e ketyre ministeve..me vjen mire qe me ne fund u pre koka e njekucedre…po ka dhe shume koka..kjo kucedra qe mbulon artin …te pershendes..e vit te mbare per familjen tuaj..


Më shumë