Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Tenelovela nuk ka fund, Icardi braktis ndeshjen që të takojë Wandën, bukuroshja e pranon me avokatin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Icardi dhe Wanda duken që nuk do t’i japin zgjidhje shumë lehtë marrëdhënjes së tyre. Sipas mediave vendase mësohet se çifti do të takohet me njëri tjetrin për të diskutuar se çfarë do të ndodhë me ta.

Ndërkohë, Icardi për këtë takim ka lënë të gjitha angazhimete tij, madje dhe ndeshjen ndeshjen kundër Adana Demirspor.

E nuk ka për të qenë një takim si ato që çifti kanë bërë në të kaluarën e tyre, pasi mësohet se Wanda ka pranuar të takohet me Mauron vetën në praninë e avokatit të saj.

Ylli showbizit Wanda Nara, është e përfshirë në disa projekte televizive në vendëlindjen e saj dhe duket shumë e bindur për të mbyllur çdo gjë me sulmuesin.

Më shumë
spot_img
spot_img