Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Temperaturat në rritje, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do të përfshijnë kryesisht jugun e qendrën e vendit. Në alpe shi i izoluar.

Era do të fryjë juglindje dhe veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 3 ballë.

Temperaturat do të shënojnë rritje si në tabelën e mëposhtshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img