Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Temperaturat deri në 35°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbizotërojnë territorin Shqipētar gjatë gjithë ditës, ku paraditja do të jetë me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore.

Ndersa orët e mesditës shfaqin vranësirat e lehta në një pjesë të mirë të vendit tonë, por mbrëmja sërish rikthen kthjellimet

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 35°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi deri në 45 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor duke sjell në det dallgëzim 4 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img