Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Temperaturat deri në 31°C dhe në mbrëmje shi, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave në vend ku zonat veriore dhe zona të izoluara në qendër të vendit të rrezikohen nga momente me pika shiu.

Pjesa e dytë e ditës sjell përmirësim të dukshme të motit duke bërë që kthjellimet të dominojnë në një pjesë të mirë të territorit. Gjatë natës i gjithë vendi karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të pakta.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes por mesdita do te ruajë vlera konstante duke u luhatur nga 12°C deri në 31°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësinē mbi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim nhi 3 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img