Hapësire reklamuese

Aktualitet

Temperatura të ulëta, ngrica dhe dëborë, ja parashikimi i motit për këtë të martë

Shkruar nga Newsbomb
Temperatura të ulëta, ngrica dhe dëborë, ja parashikimi i

Ditën e sotme pritet ulje e ndjeshme e temperaturave dhe ngrica në të gjithë territorin, të cilat mund të krijojnë probleme të ndryshme dhe vështirësi në transportin rrugor.

Temperaturat pritet të shkojnë më e ulëta deri në -3°C në vendet malore dhe temperatura më e lartë në bregdet deri në 12 °C.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 3 / 12 °C , në vendet e ulëta: 0 / 10 °C, në vendet malore: -3 / 5 °C

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, këtë të martë nuk priten reshje shiu dhe era pritet të fryjë e lehtë deri e mesatare.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese