Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Temperatura të ulëta dhe mot i paqëndrueshëm, ja zonat ku do të kemi reshje shiu sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Për ditën e premte moti parashikohet fillimisht i vranët me intervale kthjellimesh të shkurtra. Reshjet e shiut parashikohen të dobëta përgjatë vijës bregdetare. Prej orëve të mesditës kthjellime dhe vranësira.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-juglindje e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete të forcës 2 deri në 3 ballë.

Temperaturat parashikohen:në zona malore 1 deri 9°C, në zona e ulëta 4 deri 16°C,në zona bregdetare 7 deri 16°C

Më shumë


spot_img









spot_img