Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Temperatura të larta, por dhe reshje shiu, mësoni si do të jetë moti për 5 ditët në vijim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Java do të nisë me qarkullimin e masave ajrore të qendrueshme që sjellin temperatura të vërteta vere.

Karakteristike këtë javë do të jenë kalimet e vranësirave shtresore të cilat më teper prezente do të bëhen të enjten e të premten. Dendësimi i tyre do të vijë mesditen e së premtes duke u pasuar nga reshje shiu të përkohshme në pjesën veriore të vendit.

Era fillimisht do të fryjë nga kuadrati i jugut por të mërkurën, do të kthejë nga veriperëndimi e lehtë e mesatare në brigjet detare. Valëzimi në detë i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat verore, do të zbehen ngadalë deri ditën e premte si më poshtë.

Duke shpresuar që jeni duke kaluar bukur nën rrezet e diellit ju dëshirojmë ditë të mbarë në vijim!

189884825 1176667969439207 8433587125766442432 n

Më shumë

spot_img
spot_img