Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Temperatura të larta dhe vranësira kalimtare, ky është parashikimi i motit për sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi këtë fundjavë do të ketë ndikim të masave të qendrueshme të ajrit. Këto do të sjellin mot të kthjellët në mëngjes por në mesditën e pasditen e ditës së shtunë me vranësira shtresore.

Ditën e diel moti përgjithësisht parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në male. Era do të fryjë nga verilindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet.

albsig

Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë. Temperaturat nuk do të pësojnë luhatje të ndjeshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img