Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Temperatura të larta deri në 39°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë në orët e para të ditës do të mbetet në dominimin e kthjellimeve. Por vranësirat kalimtare do të shfaqen në një pjesë të mirë të vendit tonë, ku më të dukshme do të jenë në zonat malore.

Ndërsa zona bregdetare vijon të jetë me kthjellime, por mbetet konstante në mesditë duke u luhatur nga 18°C deri në 39°C.

Era do të fryjë e lehtë në det dhe me shpetësi 45km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim deri në 4 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img