Hapësire reklamuese

Aktualitet

Temperatura pranverore, mësoni parashikimin e motit për sot

Shkruar nga Newsbomb
Temperatura pranverore, mësoni parashikimin e motit për sot

Moti për ditën e sotme pritet të mbajë me diell e vranësira lokale dhe me temperatura pranverore.

Vetëm në disa zona malore do të ndjehet fronti i dobët, i ftohtë ajror. Ky front nuk do të ndikojë aq në ndryshimin e kushteve të motit.

Sipas “MetoBallkan”, të hënën moti do të vazhdojë me vranësira e intervale kohore me diell. Ndërkaq lokalisht priten reshje të dobëta atmosferike sidomos të martën me afrimin e një tjetër fronti të dobët.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese