Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Temperatura në -5°C, mësoni si do jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për ditën e sotme parashikohet një përmirësim i përkohshëm i kushteve atmosferike.

Moti parashikohet i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare si dhe shtim të tyre përsëri gjatë mbrëmjes, shoqëruar me reshje shiu me intensitet të ulët.

Vlen për tu theksuar se për shkak të kthjellimit parashikohet rënie e temperaturave në mëngjes duke prekur vlerat nga deri në 5°C në relievet malore, 0°C deri në 13°C në ato të ulta si dhe 2°C deri në 14°C në ato bregdetare.

Për shkak të temperaturave negative problematike do të bëhen ngricat përgajtë rrugëve kryesisht në zonat malore.    

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img