Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Temperatura në -3°C, mësoni si do të jetë moti sot

Lajme të ngjashëm

Dita e sotme sa i përket motit pritet të mbizotërojnë vranësirat dhe kthjellimet, ndërkohë që temperaturat tanimë nuk do t’i kalojnë 16 gradë celciues, e minimale do të shkojnë deri në -3.

Era do të fryjë në drejtim juglindje- verilindje e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi në dete do të jetë i forcës 2-3 ballë. Pas të martës, pritet të ketë nisje të reshjeve, kryesisht në jug të vendit.

Më shumë