Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Temperatura deri në -7°C, mësoni si do të jetë moti sot

Lajme të ngjashëm

Pjesa e parë e ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe klimeve të pakta të vranësirave në për të gjithë vendin, ku më të theksuara do të jenë në zonat Lindore.

Ndersa në pjesën e dytë të ditës pritet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore dhe të ulëta, por bregdeti do të mbetet kryesisht me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke huhatur vlerat ditore nga -7°C deri ne 11°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verilindor duke sjell në det dallgëzim mbi 3 ballë.


Më shumë