Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Temperatura deri në -5°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë mbetet në ndikimin e masave ajrore të ftohta dhe të qëndrueshme, të cilat do të sjellin në Shqiperi gjatë paradites alternime kthjelimesh dhe vranësirash.

Ndërsa gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes here pas here vranësirat do të shtohen, por nuk do te gjenerojnë reshje.

Temperaturat e ajrit do të mbeten kostante në mëngjes, por ulen në mesditë duke lahatur vlerat ditore nga -5°C deri në 12°C.

Era do to fryjë mesatarisht me shpejtesi 55 km/h nga drejtimi Verilindor duke sjell në det dallgazi deri 5 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img