Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Temperatura deri në 37°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pjesa e parë e ditës do të sjell në vend mbizotërim të motit të kethjellët. Ndërsa pjesa e dytë e ditës parashikohet të ketë kalime vranësirash të pakta dhe të përkohshme përgjatë zonave malore, por nuk do të krijojnë mundësi për reshje.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 37°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img