Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Temperatura deri në 30°C, por shi në pasdite, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti i qëndrueshëm do të mbizotërojë në vendin tonë duke sjellë kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave, ku në orët e paradites ehe mbrëmjes kthjellimet do të jenë dominante në pjesën më të madhe të Shqipëris.

Ndërsa në orët e mesditës parashikohet të ketë vranësira të lehta në territor.

Temperaturat e ajërit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore 8°C deri në 30°C.

Era do të fryjë me shpejtësi 65-75 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzimin mbi 5 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img