Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Temperatura deri në 30°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin mot të kthjellët dhe kalime vranësirash, ku zonat bregdetare do të jenë në dominimin e kthjellimeve.

Ndërsa pjesa tjetër e vendit tonë parashikohet të ketë vranësira të lehta, të cilat do të krijojnë mundësi për reshje të izoluara dhe të pakta.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhr ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 30°C.

Erda do të fryjë lehtë në tokë dhe mesatate në det me shpjetësi 40km/h nga drejtimi Verior duke krijuar dallgëzim 3-4 ballë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img