Hapësire reklamuese

Aktualitet

Temperatura deri në 23°C, dhjetori nis me mot "pranvere", ku do të ketë rreshje

Shkruar nga Newsbomb
Temperatura deri në 23°C, dhjetori nis me mot "pranvere", ku

Moti për këtë të premte do të jetë me kthjellime, vranësira dhe me reshje shiu, kryesisht në veri të vendin.

Temperaturat minimale do te luhaten 6-12 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 11-14°C në veri, 19 -23°C në zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jug lindje me shpejtësi 15-30 m/sek dhe dallgëzim të forcës 7-8 ballë në det të hapur.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese