Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Temperatura deri në -1°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti orët e para të ditës në vendin tonë do të jenë në ndikimin e vranësirave dhe reshje.

Por parashikohet që në orët në vijim të kemi pëërmirësim të kushteve atmosferik, pasi pritet që gradualisht vranësirat e shumta të largohen nga vendi ynë duke i lënë vendin kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare.

Temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm në mëngjes dhe në mesditë duke huhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 12°C.

Era do të fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Verilindor duke sjell në det dallgëzim mbi 5 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img