Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Temperatura deri në -11°C, ja si do të jetë moti sot

Lajme të ngjashëm

Për ditën e mërkurë vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme dhe të ftohta. Orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Vranësirat pritet të jënë të pakta kalimtare nw relievet malore. Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi deri në 12m/s, duke bërë që valëzimi në detet të jetë i forcës 3 ballë.

Temperaturat parashikohen: në zona malore -11 deri 0°C,në zona e ulëta -7 deri 8°C,në zona bregdetare -2 deri 9°C

Më shumë