Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

“Teatri Shëtitës” sjell tre shfaqje të ndryshme në tre qytete, në një ditë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Teatri Shëtitës sjell në fundjavë tre shfaqje të ndryshme në tre qytete të vendit, në të njëjtën ditë.

“Duet për solo” në 7 dhe 8 maj do të jetë në Sallën Black Box të Universitetit të Arteve. Po në të njëjtat ditë, “Mes Çarçafëve”  do të jete në Teatrin “Petro Marko”, në Vlorë. Kurse “Kur ikën Macja…” do të jetë në Sallën e Qendrës Kulturore për Fëmijë në Lezhë.

albsig

spring

Të treja këto shfaqje të bukura vijnë nën regjinë e Kiço Londos. “Ju rrini aty ku jeni, vijmë ne”, është moto e Teatrit Shëtitës, ndaj ju vetëm mendoni për biletat. Aktorët do të kujdesen që ju të mos ndalni të qeshurën dhe të doni që shfaqja të rikthehet përsëri.

Për të gjithë të interesuarit për të treja shfaqjet, rezervoni në numrin: 069 4820 625.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img